EPA YAPIDA SAĞLIK

 İnsanlar gerçekten mutlu ve sağlıklı yaşamak istiyorlarsa doğadan kopmadan yaşadığı konutun çevreye ve insanlara zarar verecek inşaat yapılarından biran önce vazgeçmeli, doğa dostu olan AHŞAP YAPILARA YÖNELMELİDİRLER. Ahşap evin EPA panelle inşaa edilmesiyle karkasın ve duvarın doğal malzeme olarak, özelliği yapının ve duvarların nefes alabilme yeteneği olması ile “sıhhi”dir ve rutubet barındırmaz. Bu özellik, kullanıcılar açısından sağlıkta. Romatizma, astım, böbrek hastalıkları ve dolaşım bozuklukları gibi haslılıklar yaşadınız konuta bu tür hastalıklara sebep olmaz. Sizlerle birlikte nefes alan EPA konutlarının olumlu etkileri olduğunu, buna karşılık betonun; sürekli RADON GAZI yayarak bedenimiz üzerinde TOKSİK etki yaptığı bilinmesel gerçektir.


EPA YAPI SİSTEMİ anti statiktir.  Nitelikli konutlarla çağımızın hastalığının ( kanserin ) önüne geçmek için nefes alan duvarlar, kanserojen madde içermeyen malzeme seçimi önem arz eder.

Betondaki oluşumundaki kurşunun ve çelikteki manyetik salınımı doğal olmayan yapı sistemlerin havaya bıraktığı iyonların EPA PANEL sistemiyle ahşap karkas sitemle önüne GEÇMEK artık mümkündür.