ŞİRKET PROFİLİ

HAKKIMIZDA

E.P.A. YAPI PANEL EKOLOJİK PASIF AKILLI YAPI SİSTEMLERİ İNŞAAT ENERJİ TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİC ANONİM ŞİRKETİ.

EPA YAPI, EPA PANEL (EKOPANELYCZ) Türkiye ve Orta Doğu Genel Distribütörü

EPA YAPI Kurucusu H. BORA  YILMAZ uzun yıllar EKO dengesinin korunması ve insanoğlunun barınma ihtiyacını karşılanması için en mükemmel yapıların nasıl olacağı konusunda araştırmalarının sonucunda DOGAL YAŞAM YAŞAMIN ÖZÜ, MODEN YAŞAM  YAŞAMIN GEREKSİMİNİ birbirlerine  entegre ederek  EKOLOJİK PASIF AKILLI  YAPI SİSTEMLERİ KARMASINDA, EPA YAPI DOGMUŞTUR. kuracağı ekolojik YAŞAM SİTELERİNDE, EKOLOJIK KÖYLER VE MAHALLERİN de yaşamak bir ayrıcalıktır, çünkü EPA KONUTLARI Ekolojik Pasif Akıllı sistemlerle donatılmış doğaya karbon salımı yapmayan atık üretmen yüzde yüz geri dönüşümü olan doğal malzemeden oluşan KANSEROJEN MADDE içermeyen yapı sistemlerini kullanır ve enerjide yenilenebilir enerji kullanan suyu toprağı kirletmeyen yaşamı ve insani topraktan koparmayan KENT BAHÇECILIĞİ de kendi ürününü kendisi eken biçen perma kültürü empoze eden LEED yapılar inşa eder. EPA KONSEPTI BİR YAŞAM TARZIDİR.

PAZARLAMADA
EPA YAPI KONSEPTİ YURT İÇİNDE VE DİŞİNDA DUNYADAKİ EPA YAPI TEKNİGİNİ UYGULAMAK AMACIYLA KAT KARŞILIGI GİRİDİGİ VILLA PROJERİNDE SAT-YAP sistemi uygular kat karşılığı aldığı arsaları projelendirir. Örnek konutları planladığı sahada inşa eder ve tanıtır. Yapılan konutların doğru strateji ve doğru medya planlamasıyla yurt içi ve dışı pazarlanması ve tanıtımı yapılır. Akıllı seçenekleri müşterinin tercihine bırakır.

ÜRETİM
Fabrikanın üretim bandında doğal malzeme samandan her iki yan tarafı kâğıtla baskılanmış panel duvar üretir panel duvarlar konutların iç ve dış duvarın yanı sıra tavanda, tabanda kullanılır. Fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 750 000 m2 dir. Türkiye genelinde ve yurt dışı distribütörlük ve bayiiler aracılıyla pazarlanması ve dağıtımı yapılır.

MİSYONUMUZ
Gelişmekte olan ülkemizin klasik inşaat yapım alışkanlığının dışında,  dünyanın gereksinimi olan yaşadığımız gezegenin daha fazla kirlenmemesi için, inşaat yapım tekniğini değiştirmek amacıyla Ekolojik Pasif Akıllı sistemlerde konutların üretilmesi için E.P.A Yapı Sistemi doğmuştur.

Aynı zamanda ülkemiz ciddi deprem kuşağında olması nedeniyle, yapacağımız konutların depreme dayanıklılığı yüksek, gezegene CO2  salınımı yapmayan, yanmayan, LEED ve yeşil (geri dönüşümlü) evler yapmak hedefimizdir.

VİZYONUMUZ
Ekolojik Pasif Akıllı Yapılarında (EPA YAPI BİLİMSEL PROJELER ÜRETİR VE İNŞA EDER)  EPA konutları,  tamamen geri dönüşümlü malzemelerin seçimine dikkat eder. (Doğal malzeme) Samandan üretilen sıkıştırılmış panel duvar kullanır. Villa yapımında karkas olarak ahşap tavsiye eder, konutlarda iç ve dış ortam kalitesine dikkat eder. Yalnızca Ekolojik Pasif Akıllı Sistemde konutlar inşa eder.

E.P.A. da uygulama alan yerleşiminden sonra öncelikle örnek villayı yaparak, müşterilerin seçenekleri ve tercihler doğrultusunda farklı seçenekler (akıllı seçenekler) sunarak, müşteri memnuniyetini ön plana taşır. Konutlar çok kısa zamanda (1 tanesi max. 20 gün ile 30 gün arasında) teslim edilir. Hızlı kurulum imkânıyla anlaşmalı bankalarımızdan konut kredisi kullanma imkânı sağlar.